Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Święto Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia

24.11.2023 r. dzieci klas I – III uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia uczniowie klas I przyszli  do szkoły ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Aby uczcić to wyjątkowe wydarzenie pierwszaki pod kierunkiem Pań wychowawczyń, pięknie wyrecytowały wiersz o misiu i zaśpiewały piosenkę. Uczennice klasy VII, z Samorządu Szkolnego zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, zdobyły wiele informacji z życia niedźwiedzi, wspólnie bawiły się przy misiowych  piosenkach. Podczas misiowego święta odbyło się też podsumowanie konkursu plastycznego – „Miś, mój najlepszy przyjaciel” i wręczenie nagród przez Panią Dyrektor. Na zakończenie spotkania przygotowano „małe co nieco” dla wszystkich uczestników spotkania.