Jesteś tutaj: Strona główna » Światowy Dzień Pluszowego Misia z biblioteką szkolną » Światowy Dzień Pluszowego Misia z biblioteką szkolną

Światowy Dzień Pluszowego Misia z biblioteką szkolną

Światowy Dzień Pluszowego Misia z biblioteką szkolną.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zorganizowała imprezy czytelnicze - dla klasy pierwszej i czwartej pt. „Miś – mój ulubiony bohater książkowy” .

Imprezy miały na celu stworzenie sytuacji sprzyjających kontaktowi z literaturą dziecięcą, poznanie bliżej postaci bajkowych, propagowanie wśród dzieci czytania i  integrowanie społeczności szkolnej.

Przebrani w misiowe stroje uczniowie klas gimnazjalnych z Koła Przyjaciół Biblioteki, prowadzili dla klasy pierwszej, a później klasy czwartej konkursy grupowe, indywidualne i zabawy.

Ostatnią konkurencją było wyjadanie miodku – co dostarczyło uczestnikom wiele słodkiej radości.

Imprezy zakończono podaniem wyników konkursów i wręczeniem słodkich nagród dla wszystkich uczestników zabawy.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie słodkich upominków.

Imprezy zorganizowała Pani Jolanta Rak we współpracy z Panią Katarzyną Majdańską.