Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » II REGIONALNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA-etap szkolny

II REGIONALNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA-etap szkolny

II REGIONALNY KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA – ELIMINACJE SZKOLNE

2 marca  odbyły się eliminacje szkolne do II Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania organizowanego przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Radomiu, we współpracy z Publicznym Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi, Zespołem Szkół Samochodowych ,Publiczną Szkołą Podstawową nr 21 im ks. Jana Twardowskiego i Biblioteką Pedagogiczną w Radomiu.

Decyzją komisji konkursowej wyłoniono zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę podczas etapu  regionalnego:

Wiktoria Sędzicka z klasy  1b

Zuzanna Karasek z klasy 2a

Serdecznie gratulujemy.

Etap regionalny Konkursu Pięknego Czytania odbędzie się w naszej szkole 20 marca 2017r.