Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » 24 Finał WOŚP

24 Finał WOŚP

W dniu 14 stycznia 2016r w naszej szkole odbyła się – już po raz dziesiąty - impreza w związku z 24 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku oprócz licytacji Samorząd Uczniowski przygotował licytację i program rozrywkowy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Uczestniczyli w nim nauczyciele i uczniowie. Zwycięzca został wyróżniający się pozytywną energią ksiądz Michał Michnicki prezentujący wraz chłopcami z klasy IIa utwór „Przez twe oczy zielone”. Wystąpiły też panie: Małgorzata Gomuła z piosenką „Kanikuły” oraz pani Justyna Smolińska z piosenka „Cykady na Cykladach”. Wszyscy wykonawcy porwali uczniów oraz jury w składzie – Małgorzata Lichota, Eliza Bugajska, Renata Brzezińska, Jan Makowiecki – wspaniałym wokalem, świetnymi strojami oraz profesjonalizmem. Dobra zabawa była gwarantowana! Wszyscy świetnie się bawiliśmy!

Licytacja biletów na kręgielnię, do groty wspinaczkowej, na basen, zaproszeń do pizzerii, kart vip, ciast od nauczycieli przyniosła znakomity efekt. Zebraliśmy charytatywnie na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy 4115 złotych. Cała sumę przekazano na konto Fundacji.

Serdecznie dziękujemy sponsorom oraz uczniom i nauczycielom, bez których impreza by się nie odbyła, a na pewno nie byłaby taka owocna.

media o nas