Jesteś tutaj: Strona główna » Samorząd » Dzień Dziecka

Hipisowska Podróż

W ramach Światowego Dnia Dziecka dnia 2 czerwca w Publicznym Gimnazjum nr 8 odbył się dzień pod hasłem ,,Hipisowska podróż”. Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów wiele atrakcji.
     Jedną z nich była gra logiczna polegająca na rozwiązywaniu zagadek w różnych punktach na terenie szkoły. Uczniowie musieli m.in.: wykazać się znajomością lektur, popisać się swoimi zdolnościami językowymi, czy kondycją. Nagrody w postaci zaproszenia do kręgielni Platinium oraz biletów do kina Helios otrzymali uczniowie klasy 3A.
     Kolejnym konkursem przygotowanym przez SU był plebiscyt na najlepsze hipisowskie przebranie. Zwycięzce uhonorowano zaproszeniem na seans w Multikinie.
     Dzień ten ubarwił szarą rzeczywistość naszej szkoły. Kwiaty zdobiące cały budynek, mnóstwo ,,Dzieci Kwiatów” oraz hipisowska muzyka odtwarzana na przerwach stworzyły niepowtarzalny klimat. Miejmy nadzieję, że następnym razem odzew będzie tak samo pozytywny jak teraz.