Jesteś tutaj: Strona główna » Samorząd » WOŚP w PG NR 8

WOŚP w PG NR 8

W czwartek (9 stycznia 2014) w Publicznym Gimnazjum nr 8  już po raz dziewiąty odbyła się uczniowska zabawa wspierająca Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Udało się zebrać ponad 4 tys. zł.

W tym roku Samorząd Uczniowski przygotował teleturniej ,,Kocham Cię Polsko” w którym udział wzięły dwie drużyny- Gut Team i Gąski Trybsona. W skład drużyn wchodzili uczniowie i nauczyciele gimnazjum. Uczestnicy musieli m.in. popisać się swoimi umiejętnościami wokalnymi, a także wiedzą na temat naszej ojczyzny. Także publiczność zaangażowała się w zabawę. Młodzi ludzie czynnie kibicowali oraz udzielali pomocy drużynie. Po zaciekłej walce zwycięzcami zostały Gąski Trybsona.

W międzyczasie odbyła się również licytacja ciast, wejściówek na baseny, lodowiska, mecze i ściankę wspinaczkową. Licytujący nie szczędzili sił i gardła, by wygrać najlepsze gadżety. Rekordową cenę miało zaproszenie do Centrum Wspinaczkowego Grota przy ulicy Struga, które wylicytowała klasa 3d. Pułap 400 zł przekroczyły również zaproszenia do: Lodowiska przy Aquapark Słoneczna, Kręgielni MK Bowling w Galerii Rosa oraz wejściówka do kręgielni Platinium. Łącznie nasza szkoła przekazała na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 4186 zł.

Dziękujemy Wszystkim Uczniom!

Jesteście Wielcy!