Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia w klasach I-III

28.11.2022 r. odbyły się w naszej szkole obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, zorganizowane dla uczniów klas I – III przez bibliotekarza i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W tym dniu dzieci pojawiły się z ukochanymi pluszakami. Wśród dekoracji, przygotowanej z prac plastycznych, złożonych na konkurs -”Mój najukochańszy miś” dzieci bawiły się w misiowe zabawy – taniec, misiowa gimnastyka i masażyk, układanie puzzli i  wyjadanie miodku. Po zabawach i tańcach dzieci udzielały odpowiedzi na wiele pytań, związanych z bajkowymi misiami, historią Dnia Misia, życiem niedźwiedzi w środowisku naturalnym.

Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor – Maria Kwiecień wręczyła dyplomy i drobne upominki, wyróżnionym w konkursie plastycznym dzieciom. Wszyscy którzy wzięli udział w konkursie, dostali słodkie nagrody pocieszenia, a uczestnicy misiowej zabawy słodkie co nieco.