Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » WOŚP - 25 FINAŁ

WOŚP - 25 FINAŁ

W dniu 13 stycznia 2017 r. po raz jedenasty w naszej szkole odbyła się impreza       w związku z 25 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku oprócz licytacji Samorząd Uczniowski przygotował w naszej szkole konkurs „Mam talent”. Uczestniczyli w nim uzdolnieni uczniowie, którzy zdecydowali się pochwalić swoimi umiejętnościami. Zwycięzcą została  Julia Drózd, która zaimponowała wszystkim swoimi akrobatycznymi wyczynami. II miejsce uzyskał Wojciech Bankiewicz tańczący break dance, a III – równie zaszczytne – Agata Krok i Kacper Kolasa śpiewający utwór „Wyśmienicie”. Niekwestionowanymi ulubieńcami publiczności okazali się Wiktoria Białkowska i Jan Gliński w piosence „Bezdroża”. Wszyscy wykonawcy porwali uczniów oraz jury w składzie – Dorota Węgrzycka, Jan Makowiecki, Justyna Smolińska. Uczniowie, nauczyciele i kibicujący Rodzice świetnie się bawili!

W tym roku licytowaliśmy:

1. Zaproszenie do Centrum Wspinaczkowego „Grota” dla całej klasy.

2. Zaproszenie do Escape Room „Mystery House” dla całej klasy.

3. Lekcja j. polskiego u pani Klamut dla klas III B, III C,  kl. II C, I B.

4. Zaproszenie na wspólny trening z piłkarzami do klubu Radomiaka.

5. Zaproszenie do kręgielni „Rosa” dla całej klasy.

6. Zaproszenie do Escape Room „Tkalnia Zagadek” dla całej klasy.

7. Zaproszenie do kręgielni „Planitium” dla całej klasy.

8. Zaproszenie na lodowisko „Aquapark” dla całej klasy.

9. Zaproszenie na lodowisko „MOSIR” dla całej klasy.

10. Zaproszenie do pizzerii „Da Grasso” dla całej klasy.

11. Bon VIP.

12. Kupon na „Wypasione Burgery” zasponsorowane przez naszych nauczycieli-serwowane przez panie w kuchni-dla całej klasy.

13. Ciasto: Matematyczne rozmaitości-wyk. przez nauczycieli przedmiotów ścisłych

14. Ciasto: Kilimandżaro-wyk. przez nauczycielki przedmiotów przyrodniczych i nie tylko

15. Ciasto: Lingwistyczna Beza- wykonana przez zespół językowców

16. Ciasto: Karmelowo-etanolowa wariacja-przygotowane przez panie Dorotę Węgrzycką, Aleksandrę Jamkę

17. Tort wiśniowo-czekoladowy „Poezja Smaków”- wykonany przez nauczycieli przedmiotów humanistycznych.

Licytacja przyniosła znakomity efekt. Zebraliśmy charytatywnie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 6519,30 zł. Cała sumę przekazano na konto Fundacji.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, uczniom i nauczycielom. Cała społeczność szkolna przyczyniła się do tak znakomitego efektu! Licytujący uczniowie zaimponowali nam dyscypliną – mimo wielkich emocji widownia zachowywała się wzorowo.