Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1 czerwca to bardzo ważny dzień w naszej szkole. Święto filaru naszej szkolnej społeczności – Uczniów. Zawsze staramy się, aby był to dzień wyjątkowy, pełen dobrej zabawy i radości. W tym roku Samorząd Szkolny zorganizował Fashion Day – pokaz mody w wykonaniu celebrytów i hollywoodzkich przeplatany występami naszych szkolnych talentów.

Dzień umilili nam uzdolnieni wokalnie Marcelina Banaszkiewicz i Michał Mąkosa, utalentowany tanecznie Wojciech Bankiewicz oraz genialnie grający na perkusji Filip Łapka.

Na pokazie pojawiły się znakomite gwiazdy, m.in. Edyta Górniak (Agata Losz), Maryla Rodowicz (Błażej Bandrowski), Conchita (Tomasz Joźwik), Michał Szpak (Karol Górski) i wiele innych – wszystkich możecie zobaczyć  na zdjęciach.

W jury zasiadali – Marcello Bardus, Łukasz Kulik, Pani Katarzyna Cwajda oraz Pani Renata Brzezińska. Celnie i dowcipnie oceniali kolejne prezentacje. Jednogłośnie zwyciężył charyzmatyczny Błażej Bandrowski, II miejsce zajęła Julia Zagrodnik jako Księżniczka Leia, a III Magdalena Mętel jako Popek. W kuluarach usłyszeliśmy, że zdaniem publiczności z ogromnym uznaniem uczniów spotkał się Tomasz Jóźwik jako Conchita.

Zwycięzcy wygrali cenne nagrody dla swoich klas – zaproszenie do kręgielni Platinium, zaproszenie do kręgielni MK Bowling oraz do Pizzerii Da Grasso. Nasze szkolne talenty dzięki uprzejmości Multikina mają możliwość obejrzenia wybranego koncertu.

Dziękujemy sponsorom