Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » NASZE TALENTY

NASZE TALENTY

21 kwietnia w naszej szkole odbył się „MAM TALENT”, z udziałem uczniów oraz rodziców –jako publiczności. Swoje predyspozycje i wybitne zdolności prezentowali uczniowie klas pierwszych i drugich.

Jako pierwsi wystąpili Marcelina i Kacper w piosence „nie odkryty ląd, udowadniając nam, że każdy jest takim nieodkrytym lądem wystarczy tylko chcieć go odkryć.

Nieprzeciętnym talentem wykazał się Wojtek w swoim break dancowym popisie tanecznym pokazując nam rodzaj specyficznego i unikatowego tańca z dużą liczbą elementów siłowo-sprawnościowych, oraz kroków wykonywanych w parterze, a często całym ciałem na ziemi.

Wyzwanie to rola trudna, a zagranie wielkiej roli to szansa, o czym przekonywali nas aktorzy teatru „Ośmiornica” pod opieką pani Renaty Brzezińskiej.

Kontyuację aktorskiego popisu stanowił występ Marysi, Ani i Wiktorii, które oczarowały widzów swoją interpretacją utworu: „Drewniane lalki”.

Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli, czego dowód dali Bartosz i Michał w piosence „Kamień z napisem love”.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej, a talentem jest to pokazać, co zademonstrowały dziewczynki pod kierunkiem pani Jolanty Kuc

Klara i Kacper w piosence: „the_time_of_my_life”, pokazali że talent jest darem uniwersalnym, ale potrzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać.

Talent, talentowi nie równy, ale każdy czegoś uczy, z przesłaniem Iga i Weronika w piosence „Bądź dużym chłopcem” dla płci mniej pięknej.

Warto czasem spojrzeć w lustro, aby odkryć siebie na nowo, aby zobaczyć…może ja też mam jakiś talent, do czego zachęcała wszystkich Marcelina w utworze „Lustra”.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za miłe wrażenia i pozytywny odbiór

Nauczyciele odpowiedzialni:

Aneta Piorun, Magdalena Kania, Renata Brzezińska